Wyślij wiadomość
Guangzhou Yison Printing Co., Ltd.
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Maggie

Numer telefonu : +86-18078813290

WhatsApp : +8618078813290

Free call
Guangzhou Yison Printing Co., Ltd.

Dostarcz rozwiązania w zakresie opakowań i drukowania Dodaj wartość Twojej marce.

Guangzhou Yison Printing Co., Ltd.
<-Video Images->
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Firma Handlowa
marki: Yison Ilość pracowników: 100~200
Coroczne wyprzedaże: 15000000-20000000 Rok założenia: 2009
pc Export: 70% - 80%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie
Yison

Ponad 10 lat doświadczenia w branży poligraficznej i opakowaniowej.

Przedsiębiorstwa kredytowe klasy AAA w chińskich drukarniach i opakowaniach.

Wszystkie surowce są zgodne ze standardem ochrony środowiska.

Świadczymy kompleksowe usługi od projektu do dostawy.

Ponad 10 specjalistów technicznych i specjalistów ds. Kontroli jakości.

Najbardziej satysfakcjonująca obsługa posprzedażna.

Historia
Guangzhou Yison Printing Co, Ltd, założona w 2007 roku, jest przedsiębiorstwem kredytowym klasy AAA, specjalizującym się w wysokiej jakości druku i pakowaniu w Chinach. Jakość to kultura naszej firmy, zawsze produkująca zgodnie z systemem kontroli jakości IS09001: 2008. Naszą misją jest tworzenie wartości dla naszych klientów, ciągłe progresywne dążenie do wygranej współpracy dla wspaniałej przyszłości.

                         

Usługa
Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w dziedzinie opakowań i drukowania, doskonale rozumiemy wpływ, jaki niestandardowe opakowanie może mieć na wizerunek i ogólną markę. Z powodzeniem pomagamy większej liczbie klientów w sprzedaży większej liczby produkcji z całego świata. Nasz zespół rozumie rynek i identyfikuje rozwiązania w zakresie opakowań i drukowania dla naszych klientów. Staramy się, aby Twoje opakowania były lepsze i wyróżniały Cię na tle innych.
Yison Packaging & Printing zapewnia kompleksową obsługę, w tym: projektowanie, drukowanie, produkcję, pakowanie rękodzieła, wysyłkę i obsługę posprzedażną.

Otrzymaliśmy zaufanie i uznanie od klientów na całym świecie dzięki naszym wysokiej jakości produktom i dobrej obsłudze.

Nasz zespół

With an excellent team composed more than 200 professionals workers, Yison can help you with custom packaging & printing solutions, to help you build the most efficient packaging & printing solution for your needs. From concept to implementation, Yison has the complete team to meet all your needs.

 

 

                        Chiny Guangzhou Yison Printing Co., Ltd. profil firmy 0

Advance Equipme
Nasza fabryka dysponuje zaawansowanymi technologiami i zaawansowanym sprzętem, takim jak maszyna do cięcia maszynowego Heidelberg Printing, maszyna do laminowania, automatyczna maszyna do bindowania, automatyczna maszyna do montażu i tak dalej. Jakość to kultura naszej firmy, zawsze produkcja zgodnie z systemem kontroli jakości ISO9001: 2008.

Our Products
Nasze produkty to: niestandardowe pudełko papierowe (papierowe pudełko na prezent, papierowe pudełko na biżuterię, papierowe pudełko na wino, papierowe pudełko na buty, papierowe pudełko na zegarki, papierowe pudełko do pakowania, kolorowe pudełko z tektury falistej, pudełko kartonowe itp.), Niestandardowe torby papierowe (papierowa torba na prezenty, papier torba na zakupy, papierowa torba kraft, papierowa torba na wino itp.), Drukowanie książek (drukowanie książek w twardej oprawie, drukowanie książek w miękkiej okładce, drukowanie książek dla dzieci, drukowanie książek tekstowych, drukowanie czasopism, drukowanie broszur, drukowanie katalogów, notatnik, pamiętnik), zawieszki, drukowanie plakatów, drukowanie ulotek, drukowanie kart i wszelkie inne usługi drukowania opakowań papierowych.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość