Wyślij wiadomość
Guangzhou Yison Printing Co., Ltd.
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Maggie

Numer telefonu : +86-18078813290

WhatsApp : +8618078813290

Free call

Kolorowe pudełka z tektury falistej

March 17, 2020

najnowsze wiadomości o firmie Kolorowe pudełka z tektury falistej
Za każdym razem, gdy wysyłasz produkt, skrzynka pocztowa jest pierwszą rzeczą, którą widzi klient. Nie zadowalaj się zwykłą skrzynką pocztową! Tektura jest pustą tabliczką. Utwórz niestandardowe kolorowe pudełko pocztowe, które wywrze trwałe wrażenie na grafice, kolorach i komunikatach.

Dostarczaj klientom zamówienia e-commerce, skrzynki subskrypcyjne i zestawy promocyjne w wysokiej jakości kolorowych kartonach falistych. Wykonane z trwałej tektury falistej każde zamówienie jest chronione, ponieważ jest wysyłane do klienta.

Chcesz mieć pewność, że klienci Cię zapamiętają? Ta skrzynka pocztowa oferuje taką możliwość. Ponieważ projekt, kolor i marka pozostają na pudełkach, klienci będą o tym pamiętać. Możesz reklamować takie rzeczy, jak Twoja lokalizacja i usługi świadczone na skrzynkach pocztowych. Jest to tanie, ale skuteczne narzędzie marketingowe.Aby upewnić się, że nie pomylisz się z konkurencją, przydatna jest skrzynka mailera. Wystarczy przykleić swoje logo, niepowtarzalny design i kolor. Dzięki temu nie ma ryzyka pomylenia go z rywalami. Opracuj profesjonalny wizerunek Wybierz sposób, w jaki chcesz się odnieść. To samo dotyczy pakowania produktów. Dzięki ładnej skrzynce na listy klienci traktują Twoją markę poważnie.

Nasze niestandardowe kolorowe pudełka z tektury falistej szybko stają się jednym z naszych najpopularniejszych produktów. Nasze kolorowe pudełka z tektury falistej są mocne, trwałe, a nadrukowane logo z pewnością zaimponuje Twojemu klientowi. Niezależnie od tego, czy masz gotowe dzieła sztuki, czy nie, chętnie z Tobą pracujemy. Nie martw się, jeśli nie masz doświadczenia w projektowaniu druków, nasi eksperci w projektowaniu produktów przeprowadzą Cię przez proces tworzenia grafiki dla Ciebie. Wszystko, co musisz zrobić, to przesłać nam swoje logo w wysokiej jakości formacie, pozwól nam popracować nad naszą magią, a następnie powiedz nam, że jesteś zadowolony z ostatecznej grafiki, zanim rozpocznie się drukowanie. To takie proste!

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość