Wyślij wiadomość
Guangzhou Yison Printing Co., Ltd.
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Maggie

Numer telefonu : +86-18078813290

WhatsApp : +8618078813290

Free call

Niestandardowa torba papierowa Kraft

August 20, 2020

najnowsze wiadomości o firmie Niestandardowa torba papierowa Kraft

Rozważając wygodne, ekonomiczne rozwiązania do przenoszenia, ludzie zwykle wybierają wytrzymałe torby papierowe.Te wysokiej jakości torebki mogą przenosić ciężkie materiały i zapewniają trwałość. Torby Kraft są dostępne w różnych rozmiarach, wadze i kształtach, aby dopasować się do wielu potrzeb związanych z przenoszeniem lub przechowywaniem.Dzięki eleganckiemu wyglądowi i zaawansowanym funkcjom jest obecnie powszechnie akceptowany przez konsumentów.

najnowsze wiadomości o firmie Niestandardowa torba papierowa Kraft  0

Hurtowe torby papierowe kraft wykonane z wytrzymałego, łatwego do przenoszenia papieru pakowego.Zapewnia to trwałe i wygodne rozwiązanie do pakowania ciężkich materiałów.Jego stabilność i wytrzymałość zapewniają bezpieczeństwo materiału przez dłuższy czas.

Ekologiczna torba papierowa z możliwością wyboru kombinacji kolorów


Trwałe torby papierowe kraft wybierane są najczęściej przez osoby dbające o środowisko.Modele te są wykonane z materiałów eksploatacyjnych i nadających się do recyklingu.

najnowsze wiadomości o firmie Niestandardowa torba papierowa Kraft  1

Możesz je również znaleźć w różnych kolorach, w tym brązowym i białym.Modele z nadrukiem są również wytwarzane przez niektórych producentów.Obecnie w celu zapewnienia wysokiej jakości obrazów zwykle stosuje się brązowe torby papierowe.Niektóre firmy używają obecnie tych toreb papierowych jako środka reklamy swojej firmy.Są to niestandardowe drukowane ogłoszenia dotyczące produktów lub usług.

najnowsze wiadomości o firmie Niestandardowa torba papierowa Kraft  2

Są to jedne z najczęściej dostępnych toreb.Większość domów towarowych i sklepów spożywczych używa tych toreb.Wykonane są z prostego brązowego papieru Kraft i często mają dolny klin wzmocniony innym arkuszem papieru.Torby papierowe Kraft są bardzo wytrzymałe.Można jednak kilka razy użyć ich ponownie, zanim torby się zużyją.Ponadto torby papierowe Kraft można bardzo łatwo poddać recyklingowi.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość