Wyślij wiadomość
Guangzhou Yison Printing Co., Ltd.
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Maggie

Numer telefonu : +86-18078813290

WhatsApp : +8618078813290

Free call

Niestandardowe sztywne pudełko z pokrywką

March 17, 2020

najnowsze wiadomości o firmie Niestandardowe sztywne pudełko z pokrywką

Sztywne pudełka są uważane za wysokiej klasy produkt w opakowaniu. Ze składanym dnem i pokrywą z płyty wiórowej są jednym z najmocniejszych, a jednocześnie eleganckich stylów opakowań dostępnych obecnie. Sztywne pudełka świetnie nadają się jako pudełka kosmetyczne, pudełka do gier, pudełka na biżuterię, pudełka na ubrania, pudełka na cukierki, pudełka na świece, pudełka na prezenty i wiele innych. Sztywne pudełka są dostępne w wielu stylach, które mogą z łatwością spełniać różne cele. Dwuczęściowe sztywne pudełka z podnoszoną pokrywą są popularnymi stylami, są łatwe do otwierania i zamykania, w dowolnym kształcie pasującym do twoich końców i produktów. Każdy kolor - czy twój dzieło sztuki to plamisty kolor pantone, jednolity kolor pantone 100% pokrycie tuszem lub pełny kolor CMYK - można wydrukować na sztywnych pudełkach dla Twojej marki i marketingu.

Niestandardowe dwuczęściowe sztywne pudełka (pudełka ustawione) z Yison Packaging wykonane są z mocnej płyty wiórowej i składają się z dwóch oddzielnych elementów, które przesuwają się po sobie. Tym, co odróżnia go od innych stylów, jest sposób jego budowy; każde pudełko można dostosować, aby pomieściło inny przedmiot, co jest jednym z powodów, dla których jest tak popularny wśród naszych klientów.

Często widziałeś drogie czekoladki, cukierki najlepszych marek pakowane w piękne pudełka; obserwatorzy są tak zachwyceni, że wybierają te pudełka, nawet nie znając smaku produktów żywnościowych. Wiele innych produktów, takich jak artykuły jubilerskie, zegarki i perfumy, również znajduje się w tych pudełkach. Sztywne pudełka z podnoszoną pokrywą są najbardziej wymagające przez marki, ponieważ można je bardzo łatwo otwierać i zamykać.

W przypadku niestandardowych sztywnych pudełek papierowych wkładka z pianki EVA jest idealnym rodzajem materiału amortyzującego, który zapewnia najlepszą ochronę cennych, ale delikatnych przedmiotów w środku. Z jednej strony wkładka z pianki EVA ma doskonałe właściwości amortyzujące; z drugiej strony piankę EVA można łatwo ciąć z dużą precyzją, aby dobrze trzymać przedmioty w środku.

Yison Packaging produkuje i dostarcza niestandardowe sztywne pudełko ze zdejmowaną pokrywką, które jest jednym z naszych najczęściej wybieranych niestandardowych produktów z papieru. Zdejmowane pudełko z pokrywką to pudełko z pokrywkami i tacką. Ogólnie odnosi się to do górnych pokryw i dolnej tacy lub sztywnego pudełka do zdejmowanej pokrywy. Dzięki prostej strukturze górne i dolne style cieszą się dużą popularnością wśród opakowań.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość