Wyślij wiadomość
Guangzhou Yison Printing Co., Ltd.
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Maggie

Numer telefonu : +86-18078813290

WhatsApp : +8618078813290

Free call

Składane pudełko do pakowania

March 18, 2020

najnowsze wiadomości o firmie Składane pudełko do pakowania

Składane pudełko jest jednym z popularnych stylów opakowań. Jest powszechnie lubiany przez klientów. Składane pudełka można zobaczyć wszędzie w naszym codziennym życiu, pokazując szeroki zakres zastosowań składanych pudeł.

Zalety składanych pudełek do pakowania:

1. Niskie koszty przetwarzania. Składane kartony są wykonane z papieru, który jest znacznie tańszy niż metal, plastik, szkło i inne materiały.
2. Wygodne przechowywanie i transport. Karton przyjmuje składany styl, który oszczędza miejsce w magazynie, na ziemi i w przestrzeni transportowej.
3. Nadaje się do różnych metod drukowania. Powierzchnia kartonu nadaje się nie tylko do druku wklęsłego, typograficznego i litograficznego, ale także może być ozdobiona wzorami i postaciami o różnych stylach.
4. Nadaje się do automatycznego pakowania. Składany karton ma prostą strukturę i nadaje się do napełniania i plombowania zautomatyzowanych maszyn i urządzeń.
5, dobry recykling. Materiał papierowy jest materiałem przyjaznym dla środowiska, który po użyciu może zostać poddany recyklingowi i ponownie użyty.

Various-Collapsible-Rigid-Boxes-Foldable-Boxes

1. Podstawowe zalety korzystania z pudeł składanych do produktów Czy istnieje jakieś rozwiązanie, aby zapisać naszą przesyłkę niestandardowych opakowań? Tak, proszę pana, możemy mieć taki sam asortyment opakowań w składanych pudełkach, które nie ulegną uszkodzeniu podczas transportu. Zawsze istnieje rozwiązanie wszystkich problemów na świecie. Wyżej wspomniany dialog był między mną a moim szefem, aby uzyskać nieuszkodzoną przesyłkę niestandardowych składanych pudeł. Czy zdałeś sobie kiedyś sprawę, że te pudełka mogą również stać się problemem dla każdego z was? Niezależnie od tego, czy zamawiasz witryny reklamowe, piekarnicze, zabawki, a nawet pudełka wysyłkowe, szkody wyrządzone podczas transportu w tego rodzaju pudełkach stają się dużym szokiem dochodowym dla właścicieli firm, handlowców, a nawet detalistów. Dlatego te składane pudełka do pakowania zgodnie ze wszystkimi tymi wyzwaniami rynku biznesowego stają się wysoce zalecane.

maxresdefault

2. Jeśli należysz do dowolnego sektora biznesowego lub branży, możesz lepiej zrozumieć wartość tych składanych pudełek. Zastosowania składania opakowań z zaletami Jak już powiedziano, te hurtowe pudełka składane mogą być z łatwością stosowane w wielu dziedzinach. Na przykład do pakowania odzieży, opakowań kosmetycznych do szminek, tuszów do rzęs, różu, podkładu i wielu innych. Ponadto istnieje znany typ zwany niestandardowymi pudełkami na rękaw, który jest stosowany w różnych dziedzinach, takich jak pakowanie słodyczy, takich jak makaroniki, pączki, babeczki i wiele innych. Ponadto tego rodzaju składane pudełka są również używane jako opakowania do przedłużania włosów w branży makijażu. Te składane pudełka do pakowania mają wiele zalet dla swoich klientów, takie jak:  Elastyczność i kreatywność Niestandardowe składane pudełka są tak bardzo korzystne dla branży biznesowej, że mogą łatwo nadać dowolny kształt, projekt i rozmiar dzięki inżynierii.

ba201907121737529313127

3. Co najważniejsze, to dostosowanie drukowania może stać się jeszcze wygodniejsze w składaniu pudeł za pomocą procedury sztancowania, w przypadku której producenci używają tylko maszyny sztancującej i wygodnie drukują wszystkie niestandardowe opakowania pudełkowe o tej samej konstrukcji. Pomaga to nie tylko uzyskać ten sam rodzaj druku na wszystkich tych pudełkach, ale te hurtowe składane pudełka stają się dostępne w cenie. Z drugiej strony, jeśli zdecydujesz się na sztywny typ, drukowanie stanie się nieco droższe i wymaga znacznie więcej wysiłku niż niestandardowe składane pudełka.

timg

4. Jak już powiedziałem, te składane pudełka mają bardzo silną zdolność wchłaniania kolorów. Dlatego możesz wybrać dowolny czas drukowania, który może mieć cztery kolory, które mogą również rozszerzyć do siedmiu kolorów. Po zastosowaniu tego rodzaju warunków można uzyskać drukowane pudełka składane ze schematem CYMK, który oznacza Cyan, Żółty, Magenta i Klucz lub PMS. Istnieje wiele stylów drukowania, takich jak grafika, laser i cyfrowy, ale teraz niestandardowe składane pudełka to litografia offsetowa, wklęsłość i fleksografia  Siła Nie jest prawdą, że jeśli używasz składanych pudeł, nie możesz uzyskać siły. Zamiast tego do produkcji niestandardowych pudełek składanych stosuje się różne materiały, które zapewniają im wytrzymałość, wytrzymałość i odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

initpintu_副本

Ma sens, że klienci kochają składane pudełka. Wraz z poprawą standardu życia ludzi zapotrzebowanie na składane pudełka będzie nadal rosło. Jeśli chcesz zamówić składane pudełka, skontaktuj się z nami.

Składane pudełko do pakowania.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość